Infuzja tlenowa Dermaoxy i fale radiowe

W salonie Petit SPA oferujemy zabiegi z zaawansowanymi technologiami:

 
DERMAOXY
Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii hiperbarycznym tlenem. Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zabieg składa się z peelingu oraz infuzji tlenowej – wtłaczania ampułki za pomocą tlenu.

Rodzaj zabiegu

Cena

DermaOXY zabieg na twarz 280 zł/1,5h
DermaOXY zabieg na twarz i szyję 300 zł/1,5h
DermaOXY zabieg na usta Lipsession 120 zł/0,5h
DermaOXY zabieg na oczy Eyesession 120 zł/0,5h

Fale radiowe RF
Są niezwykle skuteczne i pozwalają na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry i redukują cellulit. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. Drobne zmarszczki wygładzają się. Zabieg wykonywany na brzuchu wywołuje skurczanie i rozkurczanie włókien kolagenowych przez co skóra staje się bardziej napięta. Fale radiowe wykorzystuje się także w celu zwalczania cellulitu. Ogrzane komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość. Fale penetrując w głąb skóry uwalniają tłuszcz, który jest następnie usuwany z głębokich warstw skóry. Dzięki zabiegowi skóra jest wygładzona i ujędrniona.

Rodzaj zabiegu

Cena

RF zabieg na twarz 250 zł/1h
RF zabieg na twarz, szyję, dekolt 300 zł/1,5h
RF zabieg na okolice oczu 120 zł/0,5h
RF zabieg ujędrniający i podnoszący biust 120 zł/0,5h
RF zabieg ujędrniający i podnoszący pośladki 120 zł/0,5h
RF zabieg ujędrniający ramiona 120 zł/40 min.
RF zabieg ujędrniający wewnętrzną część ud 150 zł/40 min.
RF zabieg na okolice kolan 120 zł/0,5 h