ENDOSHAPE – ENDOMASAŻ

ENDOSHAPE – ENDOMASAŻ

EndoShape to sprawdzona technologia, która od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje w medycynie estetycznej. Zaletą urządzenie jest najwyższa jakość wykonania i bezawaryjność. Proste i funkcjonalne menu pozwala dobrać odpowiedni program do indywidualnego zastosowania u Klienta. Zastosowanie niemieckiej pompy ssącej pozwala na maksymalne wykorzystanie jej możliwości co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegu. W odróżnieniu od innych urządzeń wyszczuplających i redukujących cellulit zabiegi EndoShape wykonujemy na całe ciało. Do przeprowadzenia zabiegu konieczny jest kostium zwiększający komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Zabiegi EndoShape idealnie łączą się ze wszystkimi metodami poprawiającymi sylwetkę pacjenta.

OPIS


Technika EndoShape opiera się na kontrolowanym procesie. za pomocą podciśnienia tworzy się fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w głowicy. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i prędkości obrotu rolek. Zadaniem takiego mechanicznego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

Zabiegom EndoShape mogą poddawać się wszystkie kobiety, które chcą poprawić swoją sylwetkę, a szczególnie te które mają genetyczne skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. EndoShape doskonale sprawdza się u kobiet, które pomimo regularnych ćwiczeń i zdrowej diety występują niedoskonałości urody (zlokalizowany tłuszcz, cellulit, otłuszczanie kostek nóg i kolan, pośladków, bioder, ud, ramion, brzucha, pleców). Dodatkowo zabiegom mogą się poddawać mężczyźni, u których pomimo dobrego metabolizmu, ale wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety zaczyna się gromadzenie tłuszczu w niektórych miejscach (brzuch, linia talii).

Warto również dodać, że EndoShape ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, przeszczepów skóry. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 60 minut. Zabieg wykonywany jest na całe ciało z pominięciem okolic piersi.

ENDOSHAPE – ZALETY


Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego EndoShape uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie dają zabiegi EndoShape można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.